fbpx

Wesele w Starym Maneżu. Patrycja & Tomasz

Ale to była energia i szaleństwo! Patrycja i Tomasz na miejsce swojego przyjęcia wybrali Stary Maneż w Gdańsku i jego wielką salę koncertową ze wspaniałym nagłośnieniem i oświetleniem. Patrząc na ich szaleństwa na parkiecie, muszę przyznać, że dobrze zrobili bo ilość miejsca była idealna. Koncertowy klimat sprzyjał dobrej zabawie.

Wesele w Starym Maneżu

Stary Maneż to miejsce w okół którego, od kilku lat kręci się życie kulturalne Gdańska. Liczne koncerty, bale i eventy wpisały się na stałe w jego otoczenie. Bardzo ciekawe jest to, że pierwotnie przed rewitalizacją, za czasów, kiedy był tam jeszcze garnizon wojskowy, Stary Maneż służył za ujeżdżalnię koni dla jednostki huzarów pruskich.

Teraz jest nowoczesnym miejscem, spełniającym wysokie wymagania gwiazd estrady i jeszcze wyższe par młodych, które postanowiły wyprawić tam swoje wesele.

Po tym ślubie Stary Maneż dołącza zdecydowanie do naszych ulubionych miejsc na przyjęcia weselne w Gdańsku.

Na scenie zagrał świetny zespół Fresh Live Band

Miejsce przyjęcia: Stary Maneż

wesele w starym maneżu

 

Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu Wesele w Starym Maneżu

 

 

Więcej niesamowitych ślubów znajdziecie w zakładce Historie. Zapraszamy!