Opinie

Nina & Michael

"Zdjęcia są niesamowite! Bardzo Wam dziękujemy, oczekiwaliśmy po Was wiele, ale efekty Waszej pracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania 😍 super ekstra szał😊"

Julita & Dariusz

"Kochani jeszcze raz dziękujemy Wam baaardzo. Nie ma słów żeby opisać jak piękne są zdjęcia. Każde jedno dopracowane. Jesteście mistrzami świata w chwytaniu detali.Zdjęcia są naturalne, piękne i maja w sobie tyle luzu, lekkości i klasy. Jesteście niezastąpieni. Coś wspaniałego. Piszę dopiero teraz bo oglądaliśmy i oglądaliśmy...:) Wspaniała pamiątka na cale życie. Jesteśmy w kontakcie. Całujemy Was serdecznie."

Marta & Marcin

"Mam gęsią skórkę, łzy w oczach, wypieki na twarzy! każde kolejne zdjęcie podoba mi się bardziej…i bardziej…i bardziej….

Słowo dziękuję to za mało! jestem przeszczęśliwa, wzruszona i zachwycona pracą, sercem i umiejętnościami jakie włożyliście w to, żeby tych kilka fotografii stało się pamiątką NAJPIĘKNIEJSZĄ pamiątką na całe życie!Bardzo ale to bardzo dziękuję Tobie i Joli. Z całego serca! pozdrawiam ciepło!!"

Paulina & Kamil

A więc są! cudowne, wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju! Zdjęcia ślubne;)) Jakubie dziękuję Ci z całego serca za Twoją pracę włożoną w każde zdjęcie! Opłacało się tyle czekać;)) Dziękuję jeszcze raz, Tobie i Joli;**

Justyna & Ralph

"Aż się popłakałam ze wzruszenia i z radości... Po prostu nie mogę znaleźć słów żeby wam podziękować! Wspaniałe, piękne zdjęcia z dusza... Jesteście artystami! Zadzwonię do was po pracy. Super! Naprawdę super!"

Klaudia & Grzegorz

"Wow, dzięki, super, to są własnie takie zdjęcia, jakie sobie wymarzyłam, bardzo nam na tym zależało, jesteśmy zachwyceni ! : ) fajne jest w nich to, ze są naturalne jest w nich przestrzeń, super kolory, i masz naprawdę mistrzowskie ujęcia! dziękujemy, że udało Ci się tak fajnie uchwycić ceremonie w kościele i pierwszy taniec. Oczarowałeś mnie Jakub, wiedziałam że tak będzie, dziękuje!"

Danuta & Grzegorz

Z serca jeszcze raz Wam dziękujemy za zaangażowanie i w pełni profesjonalne podejście do naszych zdjęć ślubnych. Dziękujemy za niesamowite doznania wzrokowe podczas oglądania Waszych zdjęć, za ponowny dreszczyk emocji, za każdy uśmiech i ciarki na plecach wywołane elektryzującymi ujęciami... Dziękujemy za architekturę, detal, chwilę, kolor, uczucie, kontrasty, kompozycję - brak już miejsca na to, za co jeszcze... To niesamowite, że mimo tego, iż byliśmy bezpośrednio uczestnikami wesela, oglądając zdjęcia Waszego autorstwa wszystko przeżywamy jakby na nowo ze zdwojoną siłą Nie chcę, żeby to zbyt górnolotnie zabrzmiało, ale naprawdę jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni za atmosferę i efekt Waszej pracy oraz ... za anielską wręcz cierpliwość.

Ola & Jens

"Jesteście NIESAMOWICI!!!! Się spłakałam, uśmiałam, coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ!!!!! Wasze zdjęcia wywołały w nas właśnie niesamowite emocje! Śmiech, łzy, śmiech, łzy i tak na przemian. Moje przeczucie co do Waszej pracy mnie nie zawiodło, jesteście świetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!"

Magdalena & Adam

Kochani Jolu i Jakubie,

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ślubne ! Jesteśmy zachwyceni. Im częściej je oglądamy tym lepsze się wydają !...

...Jesteście mistrzami obrazu : jest w tych zdjęciach atmosfera dnia w najdrobniejszym szczególe, są emocje, wzruszenia, światło a nawet dźwięk. Nasze kadry wyglądają jak wycięte z filmu, w którym razem z najbliższymi wzięliśmy udział. Nie mamy słów - po prostu byliście naszym najlepszym wyborem !...